MENU

Hakkımızda


Ahşap ve metal mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sahip olduğu teknolojisi, uzman kadrosu, birikim, tecrübe ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kullanıma sunmaktadır.

Sahip olduğu kalite standartları, uygun fiyat politikası, satış öncesi ve sonrasında yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmakta olan firmamız, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede sektöründe söz sahibi olmuştur.

Çalışanları ve tedarikçileriyle, işbirliği ve dayanışma ortamı yaratarak, kuşaklar boyu devamlılık sağlamayı kendine ilke edinen firmamız, sizlere de kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyacaktır.

Kariyer Olanakları


“Doğru İşe Doğru İnsan” felsefesi ile kurumsal başarıya ulaşılabileceğini bilen Akaju, bu ilkesinin çalışanlarının kişisel başarıya ulaşmalarında yüksek öneme sahip olduğunu bilmektedir. İşe alım sürecindeki amacımız; araştıran, yenilikçi, firmamıza ve kişisel başarısına değer katacak, pozitif ve ölçülebilir katkılarda bulunacak çalışanları bir araya getirmektir.

Akaju çalışanlarına gelişim ve kariyer alanında birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar, farklı alanlarda deneyim elde etme ve çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratmak olarak özetlenebilir.

Firmamızın kuşaklar boyu faaliyetine devam edebilmesi için öncelikli hedefi, çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren firmamız, yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; üstün performans göstermelerini sürekli kılarak, sektöründe en çok tercih edilen şirket olmayı ve bu konumu korumayı hedeflemektedir.

Sürekli öğrenme ve gelişim Akaju kültürünün olmazsa olmazıdır. Siz de bu öğrenme sürecinin içinde yer alıp, Akaju ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

İndirilebilir Dökümanlar